Aktualności

http://nemo-swiatrozrywki.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Feb 6, 2019

Akcja "Ferie"

Ferie zimowe 2019 w województwie śląskim zbliżają się dużymi korkami. Z tej okazji Nemo – Świat Rozrywki przygotowało dla swoich najmłodszych gości kilka ciekawych atrakcji.

Pierwszą z nich jest Akcja „Ferie"! Zapraszamy dzieci i młodzież z Dąbrowy Górniczej do bezpłatnego korzystania z basenu przez 2 godziny dziennie. Wystarczy mieć ze sobą ważną legitymację szkolną. Akcja startuje już w najbliższą sobotę, 9. lutego. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00 (ostatnie wejście o godz. 16:00) oraz w soboty w godz. 9:00 – 16:00 (ostatnie wejście o godz. 14:00). Dzieci z rodzicami lub opiekunami do 10 roku życia w godz. 9:00 – 21:00 (wejście opiekuna odbywa się na podstawie przysługującego biletu ulgowego lub normalnego z uwzględnieniem 20% zniżki).

Niestety zima to również smog, który atakuje nasze drogi oddechowe, niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie oraz zdrowie. W takich chwilach warto poszukać miejsca, w którym powietrze jest czyste i zdrowe. Takim miejscem jest Grota Solna w Nemo. Podczas ferii zimowych specjalnie dla dzieci do 10 roku życia – seans w grocie solnej za jedyne 5 zł.

Grupy szkolne również mogą skorzystać z feriowych udogodnień. Od poniedziałku do piątku za godzinę pływania zapłacą 10 zł, a za dwie godziny jedynie 15 zł.

A po wodnych szaleństwach wszystkich głodomorów zapraszamy do baru „Łódka", gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Przywitajcie z nami ferie zimowe 2019!
Do zobaczenia!

Partnerzy: