Sprawdź plan działań w Wodnym Świecie

http://nemo-swiatrozrywki.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Feb 22, 2016

Otyliada 2016

Nemo już po raz drugi zaprasza wszystkich do udziału w "Otyliadzie". Ten Nocny Ogólnopolski Maraton pływacki to największa masowa impreza pływacka w kraju, która w tym roku odbędzie się w nocy z 12 na 13 marca.

Dla jednych Otyliada jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Otyliada odbywa się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami" ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

W tym roku również pływamy w Nemo i również liczymy na zabawę z nutką rywalizacji. Pokażmy, że dąbrowianie dbają o swoje zdrowie i samopoczucie!

Na zwycięzców, którzy pokonają najdłuższy dystans czekają medale. Uhonorujemy też najstarszych i najmłodszych uczestników, a także najliczniejsze rodziny.

Najbliższy III Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki odbędzie się na 42 pływalniach jednocześnie. Zapisy drogą elektroniczną już się zakończyły, jednak wciąż można zgłosić swój udział. W tym celu zapraszamy do kontaktu z pracownikami Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta: tel. +48 32 639 05 79, dok@nemo-swiatrozrywki.pl - zapisy trwają do 10 marca 2016r.

Partnerzy: