Aktualności

http://nemo-swiatrozrywki.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Jun 27, 2022

Wakacyjny rozkład zajęć

"Nemo- Świat Rozrywki" to idealne miejsce do spędzenia gorącego letniego czasu. W pochmurne dni też gwarantujemy ciekawą rozrywkę. Wakacyjny rozkład jazdy pozwoli Wam dobrać odpowiednią atrakcję dla siebie.

W czasie wakacji będzie okazja przeżyć mnóstwo radości i sportowej energii podczas zabawy
z siatkarzami. Spotkania będą w dniach 11 i 25 lipca (poniedziałki) oraz 6 i 20 lipca (środy).
W sierpniu też będzie okazja rozegrać wspólny mecz z siatkarzami w dniach 8 i 22 sierpnia (poniedziałki) oraz 3,17 i 31 (środy).

W każdy wakacyjny wtorek w godzinach od 16:30 do 19:15 zapraszamy natomiast na atrakcje w wodzie. Zajęcia kierowane są dla dzieci i dorosłych. Podczas 3-godzinnego pobytu dzieciaki mogą doskonalić techniki pływania pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Dorośli mogą zadbać o swoją kondycję podczas zajęć aqua aerobicu a w tym samym czasie odbędą się animacje w wodzie dla dzieci. 

Zapraszamy także na dopołudniową relaksacyjną gimnastykę na karimatach. Zajęcia będą się odbywały w czwartki (oprócz 4 i 11 sierpnia) w godzinach 11:00-11:45 na zewnętrznej strefie basenowej. Chwila zdrowego relaksu każdemu się przyda! 

Już 30 lipca w godz.  13:00-17:00 odbędzie się event z okazji półmetku wakacji. Podczas eventu odbędzie się prelekcja z udzielania pierwszej pomocy, piana party oraz będzie można ponurkować w basenie. Zapraszamy do zaaplikowania sobie fantastycznej zabawy!

Informujemy, że już od 8 do 15 sierpnia powraca wodny tor przeszkód na zewnętrznym basenie sportowym. Zapraszamy do skorzystania z wodnych atrakcji. Dobra i aktywna zabawa gwarantowana!

Wszystko to dostępne w cenie zakupionego biletu basenowego.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy w Punkcie Obsługi Klienta lub pod nr tel. 32 639-05-79.

Zapraszamy na fascynujące mecze bowlingowe w Kręgielni „Ośmiornica”. Zabierz znajomych, rodzinę i przyjaciół i skorzystaj z naszej promocji.

W okresie od 24.06 do 31.08 do każdej zakupionej godziny gry w kręgle otrzymujecie 30 minut gratis. Rezerwacje torów pod nr telefonu 32 639 05 96

 
 

Partnerzy: